Kolíčky do dírek jsou hodně natěsno, takže formička po zacvaknutí nejde rozebrat a tím nejde vosí hnízdo vyklepnout z formičky. Škoda, jinak pěkná práce, tisk bez problémů.
Kolíčky do dírek jsou hodně natěsno, takže formička po zacvaknutí nejde rozebrat a tím nejde vosí hnízdo vyklepnout z formičky. Škoda, jinak pěkná práce, tisk bez problémů.
Vytlačil som už 8 foriem a zatial bez problemov. Takže nechapem prečo to ide u teba natesno. Ale možem ti prerobiť formu na tenšie količky, Teraz maju rozmer 4,7 mm. Možem to dať na 4,5 mm.Ak to chceš ešte vyskušať. Vytlačíš si formu iba s količkami a malo by to byť OK.
To bych byl rád, i když by jsem to uměl taky opravit, ale bohužel teď na to nemám čas a bylo by dobré manželce taky ukázat, že ta 3D tiskárna je k něčemu dobrá a nejen na hraní jak říká ona... 😊 Nevím čím by to tedy mohlo být, vše stejné jak je uvedeno jen jsem použil PLA Plus. Jinak ale vše bylo vytisknuto krásně rovně a přesně.