Nice model. The print is very fast.

Musel jsem trochu laborovat/měnit velikost modelu v PrusaSliceru, aby to do sebe pěkně sedlo a drželo. Zatím jsem to vytiskl z bílého PLA a uvidím, jestli tomu dá slunce zabrat (a budu to muset vyrobit z PETG), nebo to vydrží. :) Díky.



Trošku těsné, váleček si asi zvětším na příště, ale jinak SUPER PECKA :-)
V jednoduchosti je krása, funguje. Díky.
Výborný model, tisknuto pomocí Prusamentu PET. Skvěle funuguje. Jednoduché, leč praktické. Díky
Funguje skvěle, díky 👍🏼
to jsem rád, díky za zpětnou vazbu
Moc mi to pomohlo. Děkuji
to jsem rád, dík za zpětnou vazbu